niedziela, 10 sierpnia 2014

Mój pierwszy raz konkursowy

Kochani!

Postanowiłam po raz pierwszy spróbować swoich sił w konkursie :) Skusiły mnie - nie ukrywam :p - nagrody ( cudowne kaboszony, nici, 50 (!!!) kolorów koralików TOHO ), oraz chęć pokazania swojej pracy szerszemu gronu. Konkurs organizuje internetowy sklep korallo, mający w swoim asortymencie rzeczy na widok których zabije szybciej serducho niejednej hendmejderki. Tematem konkursu jest "Lekka i zwiewna biżuteria na plażę". Ciężki temat, prawda? Długo głowiłam się co zrobić - w końcu postawiłam na niedużą kolię w tęczowych, soczystych kolorach. . Robiłam ją dosyć długo bo jakieś trzy dni. Nie mogłam się zdecydować co do jej ostatecznego kształtu :) Muszę przyznać, że jestem z niej zadowolona. W sumie to mój pierwszy "poważny" wisior.

Jeśli Wam się podoba możecie oddać na mnie głos poprzez kliknięcie like pod zdjęciem mojej pracy w galerii konkursowej o tutaj - będzie mi bardzo miło :)


Reakcje:

4 komentarze:

Follow Us

Ja w internecie

Facebook Google Plus Email Pinterest

Polub mnie na faceboku :)

Obserwatorzy

Popularne posty

Moje ulubione blogi :)

Instagram

recent posts

Press

Flickr Images

Like us on Facebook

Prawa autorskie

Informuję, że wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu Bead Me Bad są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na jakiekolwiek kopiowanie ich i wykorzystywanie przez osoby trzecie bez mojej zgody.

Copyright © Bead Me Bad | Powered by Blogger
Design by Lizard Themes | Blogger Theme by Lasantha - PremiumBloggerTemplates.com